V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Tolo První přátelé Had

Specifikace Tolo První přátelé Had
Popis produktu
Roztomilý had pohybuje hlavou a dalšími částmi ocásku - různě se tak dá "kroutit". Při pohybu cvaká. Vhodný již pro nejmenší. Vyrobeno z velmi odolného materiálu, tak aby zvířátko přestálo zrovna ne vždy jemné dětské zacházení:-)) Skvělý doplněk ke kolekci První přátelé.
Moc oblíbená série hraček První přátelé, kde postavičky i zvířátka mají otáčecí hlavičky, nožičky, případně ocásky, cvakají a většina postaviček má i pískací knoflík na bříšku. Děti si opravdu vyhrají. Vysoká kvalita pro nejmenší, zaoblený pořádný plast, téměř nezničitelné - ještě prodáte po vašich dětech dál. Do takových hraček se vyplatí investovat !
Doporučeno pro věk: 1-5 let

Běžná cena: 185,00 Kč

Akční cena 156,00 Kč

Tolo První přátelé Had

Detaily

Specifikace Tolo První přátelé Had Popis produktu Roztomilý had pohybuje hlavou a dalšími částmi ocásku - různě se tak dá "kroutit". Při pohybu cvaká. Vhodný již pro nejmenší. Vyrobeno z velmi odolného materiálu, tak aby zvířátko přestálo zrovna ne vždy jemné dětské zacházení:-)) Skvělý doplněk ke kolekci První přátelé. Moc oblíbená série hraček První přátelé, kde postavičky i zvířátka mají otáčecí hlavičky, nožičky, případně ocásky, cvakají a většina postaviček má i pískací knoflík na bříšku. Děti si opravdu vyhrají. Vysoká kvalita pro nejmenší, zaoblený pořádný plast, téměř nezničitelné - ještě prodáte po vašich dětech dál. Do takových hraček se vyplatí investovat ! Doporučeno pro věk: 1-5 let

Další informace

Kód 87777

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661