V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

TOLO První přátelé - dinosauří svět - TOLO 87359

Tato nádherná a roztomilá sada potěší opravdu už ty nejmenší děti. Sada je vyrobena z pevného a odolného materiálu, který této hračce zajišťuje delší životnost. Souprava obsahuje části zpodobňující skalky, ve kterých je vybudovaná malá skluzavka, pravěké květiny, stromy, malé roztomilé dinosaurky a pravěkého člověka. Stavebnice je plná skrýší, ve kterých se může pračlověk bezpečně ukrýt a lze ji sestavit do různých podob.

Stavebnice v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění, zlepšuje manuální zručnost, logické myšlení a rozvíjí dětskou fantazii.

Balení obsahuje: skalky, strom, rostliny, 2 dinosaurky, 1 pračlověka
Věk: 1+
První přátelé - dinosauří svět - TOLO 87359

12m+

Se sadou Dinosauří přátelé si děti mohou postavit dinosauří svět.

Velmi odolný materiál!

Běžná cena: 1 499,00 Kč

Akční cena 1 390,00 Kč

TOLO První přátelé - dinosauří svět - TOLO 87359

Detaily

První přátelé - dinosauří svět - TOLO 87359 12m+ Se sadou Dinosauří přátelé si děti mohou postavit dinosauří svět. Velmi odolný materiál! Tato nádherná a roztomilá sada potěší opravdu už ty nejmenší děti. Sada je vyrobena z pevného a odolného materiálu, který této hračce zajišťuje delší životnost. Souprava obsahuje části zpodobňující skalky, ve kterých je vybudovaná malá skluzavka, pravěké květiny, stromy, malé roztomilé dinosaurky a pravěkého člověka. Stavebnice je plná skrýší, ve kterých se může pračlověk bezpečně ukrýt a lze ji sestavit do různých podob. Stavebnice v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění, zlepšuje manuální zručnost, logické myšlení a rozvíjí dětskou fantazii. Balení obsahuje: skalky, strom, rostliny, 2 dinosaurky, 1 pračlověka Věk: 1+

Další informace

Kód 87359.

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661